Opinion - Edi Rama! (13 shkurt 2020)

 • Pubblicato il 8 giorni fa

  RTV KLANRTV KLAN

  durata: 2:16:45

  #Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan;
  Të ftuar: Edi Rama, Artan Hoxha, Klodiana Lala, Robert Rakipllari, Ervis Iljazaj
  Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
  Blendi Fevziu: Pse nuk fillon nga ty për shembull? Pse s’jep ti llogari për vilën tënde, për pasurinë?
  Kryeministri Edi Rama: Për një arsye shumë të thjeshtë. Sepse në këtë moment ne kemi një rezervuar, një grup njerëzish të cilët janë të dënuar. Pra i kemi listë të mbyllur. I kemi të akuzuar. Dhe policia në këtë rast nuk bën asgjë tjetër, veçse merr nga regjistri dhe bën të gjitha verifikimet e pronave të tyre dhe bëhet fjalë për pronat e tyre të deklaruara. Se pastaj këta kanë edhe plot që s’i kanë të deklaruara. Dhe ja çon SPAK-ut. Kush do ta bëjë këtë për mua? Do e bëj vetë unë? Do e bëjë policia? Ka një institucion ku ne kemi deklaruar pasuritë që kur jemi bërë subjekte të deklarimit. Ashtu sikundër thonë po nga gjykatësit. Gjykatësit, ata që kanë dalë nga Vettingu, kjo drejtësi e re do t’i thërrasi, por nuk do t’i thërrasi policia. Larg qoftë, se s’jemi në vitin ’45. SPAK-u me Gjykatën Speciale do fillojë t’i thërrasi.
  WEB: tvklan.al/
  Facebook: tvklan/
  Instagram: rtvklan

Golden Eagle
Golden Eagle

Fevzo je shum posht si gazetar, Bashk me koleget e tu Kryeministri ka te metat e veta si cdo njeri tjeter, Por ne nivelin e intelligences u fut llokumin te gjith e juve. Gazetar patatinash

7 ore fa
Skendeer Hoxhaa
Skendeer Hoxhaa

nivel i ult i opinionizmit per te gjith te pranishmitr

13 ore fa
ALKUKES
ALKUKES

Me bo me lon i budall aty behet i qmen, e di qa doni ju me ju hudh nje shashk qe te ikni si mij halesh llorbagji

19 ore fa
Icardi Icardi
Icardi Icardi

Klodi e ka fytyren si kal karoce

21 ora fa
Steve Bicolli
Steve Bicolli

nje panel me palla ,,, nje km qe duron nje salle nje race mutrish nje kategori plerash e nje llum ,,,,te isha si ty gjigand nuk vija fare ma fare ose tallja Karin,,,,

Giorno fa
Kristaq Kelemeni
Kristaq Kelemeni

Keta ta heqen petullen

Giorno fa
naser shabani
naser shabani

Fevzi ne Kosovaret thojna ,,ma gerdite" diqka qe ta shpife me se shumti qe eshte e mundur. Je per keqardhje o Fevzi si po sjellesh e qfar po pyet e qfar po sjellesh me nje kryeminister. Turp pa asnje fije turpi as sjellje normale as edukate turp......ti dhe krejt te tjeret jeni te njejte te pestit per fat te keq turp....

Giorno fa
naser shabani
naser shabani

Po flitni per krimin kurse po i perkrahni kriminelet,ju lutem po qfar ekspert jeni ju si po i jepni vetes te drejt me quajtur veten ashtu ju lutem.Ju jenibsi gjdo njeri i thjesht ju po flitni me raportet e tjerve me fotot e tjerve vetem per qfar po jav merr mendja pa asnje arsyeje ose inspektimi real. Turp turp turp qfar lloj gazetarije ju po beni,po e bestardoni e po e shremboni te verteten bre matrapaza . Ku po i merrni ju te drejtat me hasmue popullin me shpifje e genjeshtra jane te vrare mbi 1000 shqipetar prej shkrimev e shpifjeve tuaja gazetar te mjer ......

Giorno fa
Smarti Itrams
Smarti Itrams

Mund te jen gazetar, por jo per ti dal rames Ball. Rama i krijon kto gjera dhe ka pergjigje per cdo lloj Aspekt te hedhur kundrejt atij, e kam fjalen per ligjet Apo dhe lidhjet ne Shqiperi esht per te qeshur dhe per te qare. Sali Berisha i lau duart e veta si dhe nji llaf i vjeter i joni qe " cudia 3 dit zgjat" si dhe luli si nji Marionett. Esht nji rutin e krijuar nuk ka as pse shahet Apo lavderohet askush sepse bie ne barr te shqipetareve ku jetesa esht ber nji ankes e perditshmes.

Giorno fa
labi xhemajli
labi xhemajli

Hani bashk be koqet mi rrufshi

Giorno fa
ikni kriminele
ikni kriminele

O zot Z Rama si I duroni keta idiote do shume kurajo te meresh me gomere

Giorno fa
ikni kriminele
ikni kriminele

Nuk I flitet kryeministrit te vendit keshtu jini te gjithe arogante dhe te shitur turpppppp

Giorno fa
Fullbright
Fullbright

5 Gazetare kunder Rames e çuditshme kjo

2 giorni fa
Pllumb Ndoci
Pllumb Ndoci

Tani sa nigjova pergjimin kush agjenci guxon te pergjoje kryeministrin ose edhe nje deputet te thjesht lejen e prekoris ka te drejt arresti asht fyrje shtetit por ne shqipri ju ka dhan te drejt aj si ka ul veten ka ardh ke ju morracak ftyre pa lam ju skeni kulture po haheni si qent nje nuk i myllet se ka shkolle Kam nja dy kjoska as nbanak ste lej kokrra kares flliqsin ju dhan liri edhe hapni zgurrun rrace muti

2 giorni fa
Xhiljola Shala
Xhiljola Shala

Po edukate komplet !!! Skeni rrespekt fare !!!

2 giorni fa
Angelito.T
Angelito.T

Qr Sa per te ardhur keq esht gazetaria Jon njerz qe zdin ne radh te par se cfar esht edukata pastai te tierat me radh jemi ber mkeq se ne Kabul mo vlla 🤨🤨🤨

2 giorni fa
Elvis Sadikaj
Elvis Sadikaj

Sinqerisht fjalori i Rames eshte shume i ulet, degjon cfar don ai dhe pergjigjet cfar don ai 🤦‍♂️

2 giorni fa
Stefanos Stefanidis
Stefanos Stefanidis

ok u hongert mortja turp turp turp

2 giorni fa
THE TRUTH
THE TRUTH

Kta gazetar e kan flliq televizionin bashk me ket kurven e shtetit

2 giorni fa
Bledi Gjirokastriti
Bledi Gjirokastriti

sharsha la fom

2 giorni fa
Anton Jaha
Anton Jaha

Pse ska respekt biseda te gjith lehin si qenet me dhemb koka ti degjoj

2 giorni fa
Renato Gjepali
Renato Gjepali

I corientoji gazeraret..Kjo lala Hiku fare...spo di mo as ku esoterico

2 giorni fa
Gjoka Raul
Gjoka Raul

Kjo klodi ta Shpif fare🥴🙄

2 giorni fa
Jetmir Gjeta
Jetmir Gjeta

Vetem litari u ban hall ktyne

2 giorni fa
PETRIT GEGA
PETRIT GEGA

Po pse more Juve si Gazetar sfida per nje makine blindata pse mos ta kete Krye Ministeri nuk po kuptoi pse jep llogari Krye Ministeri per keto gjana populli ka hallet tjera

2 giorni fa
Bleona Lona
Bleona Lona

Mjer shqiperia shkrete

2 giorni fa
Ernest Ernest
Ernest Ernest

Kush eka cu ate prostituten aty esht gjen e shemtuar qe SDI te flas

2 giorni fa
ferite halili
ferite halili

Pusho moj ............... kjo qenka me bateri hahaha

3 giorni fa
ferite halili
ferite halili

U mezita duke degjuar keto budallaliqe na e nxite fytyren o njerez

3 giorni fa
ferite halili
ferite halili

Nnuk po di si ta kete emerin gazetare kjo femer nuk e kontrollon veten fare Jo profesionale

3 giorni fa
ferite halili
ferite halili

Zoti Fejziu cfare eshte kjo kape ne gje konkrete klodi Ose kryeministri na futi ne kurth Ju lutem me vjen keq per komunikimin e dobet midis dy paleve Gazetare beni pyetje dhe mos lexoni gazeten ne emision

3 giorni fa
ferite halili
ferite halili

Zotri gazetare na lerni te kuptojme cfare behet

3 giorni fa
ferite halili
ferite halili

Beni pyetje dhe prisni pergjigjie zotri gazetare

3 giorni fa
ferite halili
ferite halili

Edhe po te jete makina e blinduar nuk ka asnje te keqe por ju duhet te respectoni figuren e kryeministrit dhe te drejtoni pyetje serioze si gazetare nje nga nje

3 giorni fa
orgest bullari
orgest bullari

Jam asnjeans me partit nuk jam me asnjeren, por edi rama ka per te ridalur kryeminister i shqiperis edhe kur ti kete mbarurar mandati ,kur te behen rizjedhjet kur te vije ora , jemi shum mbarapa akoma si shtet edhe 100 vite te kalonj veshtire te thuhet se do jemi ne BE me kte gjenjde aktuale ,por per momentin un mendoj se nuk mund tja mari kush karrigen z, 'edi rames

3 giorni fa
Tony da brindisi
Tony da brindisi

korcari nga fundi me ate qe i the qe ai qe vjen pas teje etj etj...asnjeri nuk mund ta kuptoje por korcari ka shpetuar shqiperine dhe boten vetem me kete fraze. E keqja nuk ka ku iken nese i kujton te ardhmen ose ajo qe do te ndodhe ose qe mund te ndodhe me x apo y veprime. BRAVO edhe kujtojeni shpesh se ku mund te ju cojne veprimet tuaja pasi do vije dita qe nuk do mund te shikoni dot te ardhmen qofte edhe kshu ne menyre gjenerale, psh mos kte se con ktu. Edhe ketu ju ka kapur e keqja trurin me ne fund.

3 giorni fa
Artur Ago
Artur Ago

tra-LALA & RAKI-pllari :):):):):)

3 giorni fa
Nazif Osmani
Nazif Osmani

ketyre gazetarve duhet te ju vje turp per ket qe e bejn qe flasin sikur qent qe shtyhen mes veti dhe nuk e degjojn te zotin e shtepis qe tju jap pergjigje turp vetem Edi rama ju duron juve po kjo eshte katastrof qfar jeni duke ber

3 giorni fa
Bujar Nallbani
Bujar Nallbani

O Edo....q...robt atyre qe kane terrorrizuar nji popull te tere

3 giorni fa
Kica Lirim
Kica Lirim

Rama osht bossi

3 giorni fa
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΛΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΛΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ

O idiot o rama fjala kryeminister a e di cdo te thote meqenese po ulerin e bertet dhe ofendon e ironizon gazetaret fjala kryeminister do te thote Kryesherbetor. Hajde pirdhu o sherbetori yne se nuk meriton respekt

3 giorni fa
Doris Xhihalli
Doris Xhihalli

Po ju doni berishen tju qije ropt

3 giorni fa
Doris Xhihalli
Doris Xhihalli

U klodiii Po ik moj te qifja ropt

3 giorni fa
Armando Guri
Armando Guri

Ata qe jane krenare qe jane shqiptare bravo i qofte se i ka rene per pjese fix ai qe duhet per te qene krenar...

3 giorni fa
Bes Nik
Bes Nik

ahhaahaahah emisioni me gallat qe ke ber noiher o Fevzi nuk ka faj ky gjigandi qe tall trapin me ju

3 giorni fa
Arben Staka
Arben Staka

Zonja Lala je nje Gazetare e Mir dhe kam shum rrespekt per punen qe ben Por te jesh me e permajtur dhe mos te hupesh Durimi se Gazetari armen mete fort ka Durimin,dote ishe dhe me e Kompletur per punen e Madhe qe ben. Por ne rastin konkret shum epa durushme dhe jo Prefesjonale.

3 giorni fa
Kol Tivari
Kol Tivari

Cfar gazetarësh, hahaha. Kta sjane kazan por pusetë komplet.

4 giorni fa
Sokol Rexha
Sokol Rexha

Nuk di si kryeministri Rama lodhet me keta si drejtuesi i emisionit edhe kete gazetaren pa edukat qe nuk respektojne pergjigje te jem si Rama un largohem me keta injorante

4 giorni fa
Theodhor Kallmi
Theodhor Kallmi

Si nuk foli njeri per rinine qe po iken e gjithe dhe cfare beri ky president per shtate vjet sa vende pune krijoi ne 7 vjet ky eshte turpe kur e shikon

4 giorni fa
lol2019 legend
lol2019 legend

Duhet nje organizate si e etes ne spanje duhet ti sulmojme politikanet deri pik te fundit

4 giorni fa
bamir ahmetaj
bamir ahmetaj

Cohu enver per nja 1 jav

4 giorni fa
Ylli Zyba
Ylli Zyba

lot lot...humor live

4 giorni fa
Tahir Shehu
Tahir Shehu

Hahahaha si krun koken kur thot per kanabis 1:20:34 🤣🤣🤣🤣lot fare

4 giorni fa
Il padrino Padrino
Il padrino Padrino

Na more nqaf o te honkshin qent

4 giorni fa
Ilir Vangjeli
Ilir Vangjeli

A nuk po na çan durdullin ky panxhar Meta ? O Edi po jepi një përgjigje idiotit

4 giorni fa
Kosova Ime
Kosova Ime

Klodi esht gazetare shembullore:Po ky Kryeminister e meriton te jet qoban i delev,se i paska hije me fshkllue

4 giorni fa
G.S official
G.S official

Gazetar me vari Karin skisha pa naj her , I Ben pyetje dhe pergjigjet vet

4 giorni fa
andi likaj
andi likaj

nuk ka mekat me te madh te lesh nje strument kaq te madh sa esht gazeta, ne duar te ktyre qe e shpallin veten gazetar. jo vetem te paafte por edhe paaftesi te degjojn. me vjen keq per popullin qe jetojn aty.. kta duhen shfarrosur nga e drejta e fjales..injoranc totale..kta vetem ate pjes te ulet inteligjencemund te bindin. turp

4 giorni fa
Nu Qafa
Nu Qafa

Nuk e meritoni shikimin...!

4 giorni fa
Ilir Kadrija
Ilir Kadrija

Pase marre makine me qera hahaa hajde koqe kryeminister hajde , thuaje hapur une di vetem te vjedhe thuaji popullit se je hajdut

4 giorni fa

Il prossimo

Opinion - Alketa Vejsiu ne Sanremo! (10 shkurt 2020)

1:05:13

Pse dhe ku ikin shqiptaret? (19 shkurt 2020)

1:37:21

Unpopular Opinion: Sweet Potato Pie is TRASH

9:28

Unpopular Opinion: Sweet Potato Pie is TRASH

KevOnStage Studios

visualizzazioni 17

Opinion - Sali Berisha! (23 janar 2020)

2:11:02

Opinion - Sali Berisha! (23 janar 2020)

RTV KLAN

visualizzazioni 144