Alban Skenderaj - Çdo dite nje Shen Valentin (Official Video HD)

 • Pubblicato il 13 giorni fa

  AlbanSkenderajMusic

  durata: 3:42

  Muzika & Teksti: Alban Skenderaj
  Orkestrim: Julian Feifel
  Video: Digitalb
  Available on:
  iTunes: music.apple.com/us/album/%C3%A7do-dite-nje-shen-valentin-single/1499095234?ls=1&app=itunes
  Spotify: open.spotify.com/album/5TnSyS9W0syKiHY7IKOeUI
  Deezer: www.deezer.com/en/album/131795782

vladimir nikola
vladimir nikola

O Alban o vellaa si e ka emrin kjo bjondia o vellaaa ??? Mos ri indiferent kur ta lexosh kte koment po me jep 1 pergjigje te paste vllai.

4 ore fa
Isidas Page
Isidas Page

Ti qe e shikon kte koment dhe më bën subscribe ZOTI te ruajt ty dhe Familjen tende 🙏❤ me bëni Subscribe te gjith ju lutem te bej 1k sub 😊 Faleminderit ❤❤❤❤

12 ore fa
Solei Kadri
Solei Kadri

🥰🥰🥰🤗🤗🤗

Giorno fa
L. A.
L. A.

Mbret i balladave ❤

Giorno fa
Noli Amelia
Noli Amelia

🤩🤩🤩🤩😘😘😍

Giorno fa
Lore Xibra
Lore Xibra

Me I miri ne shqiperi

2 giorni fa
Noli Ramaj
Noli Ramaj

🥰🥰🥰💘💘💘🥂🍾🙏

3 giorni fa
Giulia giuliana
Giulia giuliana

Sa keq jam kaq pa fat që nuk harrita ta festoj të paketen 1 her ke dit 💔💔💔💔💔💔💔💔

5 giorni fa
Aurora I-M
Aurora I-M

Super Kënge❤⭐🌹🎊

5 giorni fa
Sonila Vila
Sonila Vila

muzike shpirti

6 giorni fa
eluerta mehalla
eluerta mehalla

Je i mrekullueshem ,cte them me shum per ty ❤🥰

7 giorni fa
Esmeralda Bacja
Esmeralda Bacja

E adhuroj kete kenge degjoj 100 here ne dite

7 giorni fa
Arjan Arjan
Arjan Arjan

sikur cdo keng e Albanit hit

7 giorni fa
Klea Prushi
Klea Prushi

Nje muzike super mua me pelqen shume mirjam cani por dhe ti

8 giorni fa
meser fajer
meser fajer

Shume shume e bukure ⭐⭐⭐⭐⭐

8 giorni fa
Gersi Shahini
Gersi Shahini

Uiiiiiiii nje mbrekulli🤩🤩🤩

8 giorni fa
Rina Katerina
Rina Katerina

👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍♥️🖤

8 giorni fa
Roland Liko
Roland Liko

Teksti muzika super zeri melodioz ALBANI eshte i paarritshem

8 giorni fa
Koli Koljan
Koli Koljan

Kenget e Avni lushkes

8 giorni fa
Minire Rekaj
Minire Rekaj

Alban te lumt je kengetar imir shenvalentin imen per dit per at qe din te dashuroje💋🍎💕💞🍓🌟

8 giorni fa
Ilir Hida
Ilir Hida

Shumë këngë e bukur. Bravo Alban që na sjell gjithmonë këngë që pëlqehen e këndohen në ç'do moment. BRAVO.

9 giorni fa
hristina goro
hristina goro

Eshte e mrekullueshme💖

9 giorni fa
hristina goro
hristina goro

Oo😍

9 giorni fa
Anxhela Cobo
Anxhela Cobo

Keng per Eurovision

9 giorni fa
Mattia Bruno
Mattia Bruno

Enrique Iglesias shqiptar.....

9 giorni fa
Arlis Arlis
Arlis Arlis

❤️❤️❤️❤️

9 giorni fa
Erick Behari
Erick Behari

Eh sikur vajza qe doje te te donte edhe ty siq e doje ti ate por jeta ndonjehere eshte e padrejte por vuajtja qe perjetove 1 dite kthehet ne force

9 giorni fa
Meri Meri
Meri Meri

Saher që dëgjoj të gjitha këngët e albanit. Kam këtë shpreje mos vdeksh kurr. Te dua shum dhe të kam komshi

9 giorni fa
Ledi Muhameti
Ledi Muhameti

Super video https://youtu.be/eZ1AFW4RDDw

9 giorni fa
next next
next next

Kjo thjeshte eshte nje perle. Kjo eshte muzike e vertete dhe me ndjenje.

9 giorni fa
greta huta
greta huta

🙏🙏✌️♥️💙

9 giorni fa
Alsked Rrenja Official
Alsked Rrenja Official

1 artisti i vertet shqipetar muzik e vertet fjal me kuptim kenge me emocion shqiperise i duhet te shtohen shum si ty

9 giorni fa
eligerta sadja
eligerta sadja

Je artisti më i mire ne shqiperi

9 giorni fa
Bardha Milla
Bardha Milla

sa bukur o zot.

10 giorni fa
illyrian eagle
illyrian eagle

Keng e lezet'shme por pak e sforcuar . Ne ket menyre bie ne banalitet .

10 giorni fa
Lediola Shuli
Lediola Shuli

Super kenge Alban

10 giorni fa
Hena Kociu
Hena Kociu

Super keng alban urime

10 giorni fa
Mira Hazizi
Mira Hazizi

Bravo👌👌, jeta me ty esht gjithmon shen valentine, Je gjithmon perfect, i pa arrtshem Alban, lum familja qe te ka, jeni bekim🙏🙏

10 giorni fa
Migena Gena
Migena Gena

🙏❤😍

10 giorni fa
Arjan Beqiraj
Arjan Beqiraj

Alban skrnderaj ..je kengetari me i mir ne bot.

10 giorni fa
Mateo Lala
Mateo Lala

Like për ALBAN SKENDERAJ kengetari me i mire ne mbare boten💙❤👍

10 giorni fa
& Nonamme_1111
& Nonamme_1111

28h,28vite bojm me personi jets qe kam shen valetin bojm per gjithmon 😉💘

10 giorni fa
Ilia Kroni
Ilia Kroni

Faleminderit per muziken 🙏

10 giorni fa
kleidi cekrezi
kleidi cekrezi

Je i pa zevendesueshem, e adhuroi c'do tingull qe del nga fryma jote. Vetem vazhdo e kendo per ne qe te duam shummmmm.

10 giorni fa
Aggeliki Nazari
Aggeliki Nazari

O goddd so beautiful song na prek ne zdo pjes enocioni my favourite artist ❤

10 giorni fa
Esa Shima
Esa Shima

Shumë e bukur kënga bravo

10 giorni fa
Sabina Ndoj
Sabina Ndoj

Ur adorable you sing amazing the way how u sing is so awsome so wonderful. Ur wife Miriami is so lucky to have you in her life. Congratiolation Alban. U are one of the most good singers in Albania. And every song u make is a hit and of course are so beautiful songs. PS; I`m from Albanian. Dhe jetoj ne Shqiperi. :* ;;)

10 giorni fa
afutla qian
afutla qian

Kengetar me perfekt nuk gjen, bravo Alban 😍

10 giorni fa
Edita Haziri
Edita Haziri

Idhulli im🙏🌍

11 giorni fa
Xhuljeta Fetau
Xhuljeta Fetau

👏🏻👏🏻👏🏻

11 giorni fa
afutla qian
afutla qian

Po ki robqiri nklip qe u mundua te fiton fam ne brekt e ishit haha

10 giorni fa
eioshen boboi
eioshen boboi

Happy Valentines Day to the cutest Albanian couple ❤️❤️

11 giorni fa
Alimeja Gega
Alimeja Gega

Nuk ka si familja skenderaj ! 🎉 urime dhe gezuar

11 giorni fa
Tixhe Gurra
Tixhe Gurra

Gezuar alban

11 giorni fa
zt21 official
zt21 official

ke nje ze fantastik

11 giorni fa
eioshen boboi
eioshen boboi

O Alban o Gjigand😎

11 giorni fa
Elbjon Mbrostaraku
Elbjon Mbrostaraku

Sepse kjo eshte muzika e ver8 dhe Albani eshte misherimi i kesaj muzike❤❤🎧🎧

11 giorni fa
User User
User User

Bravo BRAVOOO e SUKSESE të tjera

11 giorni fa
User User
User User

Jeta me ty është një shan valentin.. Njl KËNGË për ty ta këndoj si dhuratë

11 giorni fa
Amelia Gega
Amelia Gega

Ti je krenaria e muzikes shqiptare❤gezuar!

11 giorni fa
abbsnn cose
abbsnn cose

Gezuar shen valentinin te gjithe 😍

11 giorni fa
Είμαι Αξέχαστος
Είμαι Αξέχαστος

abbsnn cose perandaje e ncore gjoksine jashte?? Ta festose??

2 giorni fa
orjola isufaj
orjola isufaj

I mrekullueshem si gjithmon. Shum tekste te bukura. Kenaqesi te degjosh kenget e tua.😊

11 giorni fa

Il prossimo

Alban Skenderaj - Çdo dite nje Shen Valentin (me tekst/lyrics)

3:43

INTERVISTA, SI FESTOHET SHEN VALENTINI.mpg

2:30

INTERVISTA, SI FESTOHET SHEN VALENTINI.mpg

FvidioProva

visualizzazioni 40

B2N & Elona Sinani - Shen Valentin

3:12

B2N & Elona Sinani - Shen Valentin

B2N Beatz

visualizzazioni 576

15 ide dhuratash per Shen Valentin❤❤

2:11

15 ide dhuratash per Shen Valentin❤❤

Bota e Mamave

visualizzazioni 8

Artan Xhija - Per Shen Valentin (Official Audio)

4:35

ERANDA LIBOHOVA - 14

3:02

ERANDA LIBOHOVA - 14

Eranda Libohova

visualizzazioni 997

Çfare marr me vete kur udhetoj | LUNARCLIPS

14:23

Rich DoG - Think AbouT You Ft Elia

3:37

Rich DoG - Think AbouT You Ft Elia

R3D Production Studio

visualizzazioni 3