Di Ana
Di Ana

Aurela Gace është e vetmja ARTISTE E VËRTETË në Shqipëri . E Dua shumë për seriozitetin në thjeshtësinë dhe sinqeritetin në pregatitje të shumë përkushtuar. Të DUAM TË MARRËSH PJESË NË SANREMON E ARDHSHME , .! 💖

Giorno fa
denis Popa
denis Popa

Te heksha qafen o mirela. Your are beautiful women looks pretty nice face.

Giorno fa
Ommi NE
Ommi NE

Lindes jukan rrit fansat jukan ba 4🖕😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Giorno fa
denis Popa
denis Popa

O pallosh je me mir si je .me sa po te te degjoj mos shiko per gru se do ta bej mutin ne goj.tur qan burri ne studio .

Giorno fa
Bledi Dan
Bledi Dan

Mirela martohu ti me kte djalin ose plakun ke te duash zgjidhe njerin

Giorno fa
ALBANIA19 ALBANIA19
ALBANIA19 ALBANIA19

bravoo

Giorno fa
Aurela Osmeni
Aurela Osmeni

O pler avokat po te ishte femija jot kshu do beje ti o pler dhe ti je per breda

Giorno fa
Akil Lala
Akil Lala

Ilir Meta eshte me I miri,por duhet te kishte dhene DORHEQJEN me dinjitet dhe me burreri SE vetem keshtu e shkatrronte kete mazhorance,nuk Ka Nerva te merret populli me rremuja dhe demostrata ku MBAs termetit mijera njerez duhet te diten ne shtepi sepse Jan be kushte te veshtira jetese ne pik te dimrit.Nuk eshte koha dhe monenti per rremuja politike,Ka ikur koha e dhunes ndaj institucioneve dhe ndaj popullit.

Giorno fa
Ommi NE
Ommi NE

Goldit ja han bothen

Giorno fa
Arber Mehilli
Arber Mehilli

Flisni me femijet..Jini me te hapur..Keshtu qe ata zdo jen te ndrojtur te tregojne raste te tilla..Qe ti hiqet maska ketyre mostrave..

Giorno fa
marjeta Palaj
marjeta Palaj

Zoti te bekofte zemer uroj qe veprat e fishtes te jen ne shkolle te lexohen jane poet qe si vin ma atis vendi !

Giorno fa
Gjyzi Gjeta
Gjyzi Gjeta

Qfar spo degjojm ma mir ta kishte marr zoti qe ne lindje skam fjal te llasht zoti forc

Giorno fa
Fatjon Nuhu
Fatjon Nuhu

Futini brenda keta pisat drejtorat ca jane petagoge

Giorno fa
Akil Lala
Akil Lala

O Luan lere me mire kete muhabet,asgje nuk do ndodhe,nuk duhet ta kishit braktisur parlamenti,ju dualet vete nga gjithcka,braktiset gjithcka,sepse nuk rrinit opozit,ishit mesuar keq nga te dy krahet politike.Dalja jashte sistemit ju Ka prish Pune per shume vite,ato cizmet e hedhura be parlament ju demtuan shume doni apo nuk doni ju.

Giorno fa
Fatjon Nuhu
Fatjon Nuhu

Turp mathe shkreta studente ashtu. Ka mare shumica shkollen larte paraja ndaj familjes skane

Giorno fa
μπελισα καραντζουνη
μπελισα καραντζουνη

O perndendi

Giorno fa
Fatjon Nuhu
Fatjon Nuhu

Turp mathe shkreta studente ashtu. Ka mare shumica shkollen larte paraja ndaj familjes skane

Giorno fa
Anita Aluku
Anita Aluku

Cfare historie.trishtuese .😥😥😥.. shoqeri e ndyre

Giorno fa
Argyro Vasili
Argyro Vasili

Ajo eshte nje pacavure jo zonje! Po ti je nje Zotni ta gezoshe.

Giorno fa
orkida orhan
orkida orhan

nrm fukaralleku te ben keshtu cfar pyetje koti i ben moj gjynah prz

Giorno fa
EnNisSi
EnNisSi

Kopje e Xing me Ermalin kjo Makina e se Vertetes

Giorno fa
Dd 250 Yamaha
Dd 250 Yamaha

Ne komente dallohet se cfar mut populli ka shqipria nje qeverri qe po ishkerrdhe dhe po I rrjep cdo dit po i shpartallo çdo dit qe ti largoje nga toka eshqipeve dhe prap e puthin nbyth edvin kristaqin sidomos kta jogojoret e mbrojn me shume edhe pse jau hoqi breket

Giorno fa
Kol Tivari
Kol Tivari

Cfar pati kurva, qe u nxeh, ai i tha shum mir - shko thuaj burrit genjeshtar-

Giorno fa
Nani Ge
Nani Ge

Bejtja dhe Shkullaku jane KAZAN dhe flasin si kazan pa vlere .

Giorno fa
Rasim Poga
Rasim Poga

Sod gjdo familjar I kan pergdhelur femijet. Ne qat menyr se nuk mundesh ti ulesh ne toke. Dua te them se ajo nene mudet te mbaj familjen me buk. Kjo zoja dohet ta mbyllja gojen Se kjo nene I ka shkuar te shtepija edhe I paska kerkua falje. Turb te kesja.

Giorno fa
jani muska
jani muska

Nuk e besoj per zotin e math po te me len vetem 1 minute me ate profesor ja pres karin dhe ja fut ne goje vetem nje minute te me japi shteti te drejte do ti shkerdhej ci perman ati

Giorno fa
Shpresa Loshi
Shpresa Loshi

Dashi bèri njè pèrmbledhje tè drejtè.

Giorno fa
Mira Gjini
Mira Gjini

Luli të bëftë mirë dhe lëri të lehin qentë........

Giorno fa
lule lule
lule lule

Emisjon palidhje me qka miren o zot leni njerzit me halle te veta

Giorno fa
ukuirafshit
ukuirafshit

Ti e tjerat si ju e keni kriju nji atmosfer indiferente per njerzit ma te thjesht e me ma se paku probleme per rrethin e Shoqerin Shqipetare .

Giorno fa
Ana Gjoka
Ana Gjoka

Na e shpifi

Giorno fa
Lenci Ceto
Lenci Ceto

O albano je shume super 🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌

Giorno fa
Akil Domi TV
Akil Domi TV

O zera e vogel

Giorno fa
Nani Ge
Nani Ge

President qe ben ROLIN e GANGESTERIT .

Giorno fa
Daniel Duvancic
Daniel Duvancic

Pre ljepa pjesma svaka cast❤️❤️❤️❤️

Giorno fa
Billionaire Video
Billionaire Video

Përse shani ore injorantae doni Onin apo nuk e doni ky ka prek majat o vllezer esht nga shoqeria e lart darkon me njerez trendesishem kuptoni pak esht djali me I pasur me SHQIPTARI ky normal se I ka shtepit e makinat e bukura ka McLaren 600.000$ por e meriton sepse shqiptaret nuk I duan njerzit qe kan Lek e te shkolluar

Giorno fa
Anita Aluku
Anita Aluku

C'Jane keto Gra e burra qe pse kalojne veshtiresi dhe braktisin njeri tjetrin. Familja eshte gjithcka.ne te mire e ne te keq duhet te jene bashke. Ka ikur njerzilleku shkurt. S'ka dhimbshuri e llogjik.sa keq per personat qe vuajne dhe per shoqerine.

Giorno fa
Akil Domi TV
Akil Domi TV

Mashalla

Giorno fa
haraja neasnja
haraja neasnja

Po sduhet me ja humb origjinalitetin bossit, tashi i keni dhene krejt kahje tjeter, ai duhet tdel fitues nçdo skene mos e dhjeni tashi se ta saaaj fytin o rezisssor

Giorno fa
Gledian Shyti
Gledian Shyti

Me falni jam une i vetmi qe sa here del marina nuk i shoh fytyren po dicka pak me poshte Boobs😈

Giorno fa
missymarsi red
missymarsi red

Liza me shume se Shakira ngjan si Sabiani. 😂😂

Giorno fa
lindita kola
lindita kola

A ka njeri ne presidence ta kyci Z. President se cdo dite qe del ne shtyp me qesharak behet. Turp per Shqiperin qe ka nje president si ju.

Giorno fa
Happy family
Happy family

Oj alketa po ftoje njehere butrint imerin te lutem

Giorno fa
faik roci
faik roci

Pomir moj tralalae pse smirni shembul.GJERMANIN por mirni maqedonin po ju dhe Maqedonija jeni ivaruri me te mbyturin nga kush merni shembull nga i mbyturi apo nga i varuri.

Giorno fa
Besi Mar
Besi Mar

As me qesh sboni

Giorno fa
Besi Mar
Besi Mar

Sa rracizem bohet ke ky emisjon

Giorno fa
Kristaq Kelemeni
Kristaq Kelemeni

Keta ta heqen petullen

Giorno fa
alfred maracaj
alfred maracaj

Nuk ma merr menja se te vret dikush sepse nuk ti nuk nigjon te shkosh per te kendu ne nji vend sepse ti je i xanun gjith veren. Ky asht veq mendimi jem.

Giorno fa
Besi Mar
Besi Mar

O eliona kari te yft ne pill o pillrobshe ju qift karunari ropt

Giorno fa
Gianbattista Buonsante
Gianbattista Buonsante

Bravo te pakten pati guximin te thoje qe me kan mashtruar ,se shum i mashtrojn e nuk flasin ,se kerkojn te drejten e tyre

Giorno fa
dion xhelilaj
dion xhelilaj

Jen

Giorno fa
Besnik Berisha
Besnik Berisha

A esht e vertet se peza esht homoseksual kush nga ju ka informat te sakt

Giorno fa
Fotis Andreas
Fotis Andreas

Sa vendime te tilla kane leshuar Gjyqetaret te koruptuar te pa drejta dhe jane akuar ne K.e L. te drejtesis te pazgjidhura inistitucioni deri te Presidenti qe ndimonte korupsjonin jane i kemi te gjitha me dekumenta nga 4-5 akesa dhe pergjigje dhe dosjet e gjykates te qe Larte qe thone jane 35 mije me te shumtet jane per padrejtesi qe kane me vite dyerve Gjykatave qe sorollat me padrejtesi po ne funde eshte nje Gjykatat e madhe te drejtave te njeriut jo vetem drejten po dhe demin psikologjik dhe ekonomik.

Giorno fa
Dear Ajsel
Dear Ajsel

Po ti mor avokat ke vajzeeeee ??? Qe ste ha ...... o zot cmban kjo toke

Giorno fa
dion xhelilaj
dion xhelilaj

Hahahahahahahahahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahhhahahahahahahahhahahahhahahhhhahahahahahahahahaahahahaaahahàhahahahahahahahhahahahhahahhahahhahahhahahahhahahahhahahahhaahahahahahahhahahahaha

Giorno fa
Besnik Berisha
Besnik Berisha

Batoni edhe edi rama jan fut keq ramen e ka fut batoni ne trathti komtare tani mundohen vetem te dalin ne heshtje nga kjo situat. ... meta nuk esht engjull po esht me I mir se rama per momentin Rama don me shit kosoven ishte ramushi e injoroj erdhi albini nuk e priti mir tregoj qe ramushi nuk kishte faj po faj ka gjith kosova rama don ti ndaj shqiptart.. Mos u beni budallenj ta besoni ramen me horrat e ti e me gazetar qe kan shit bothen te rama

Giorno fa
Anita Aluku
Anita Aluku

Po keto qe i martojne xhaxhallaret gabim bejne plus 14 vjet me i madh lemeri. Si film te duket. Keqardhje.

Giorno fa
Tony Tony
Tony Tony

Taulant. Moter. Qiri

Giorno fa
Ermal Peça
Ermal Peça

Luli mos genje se nuk te beso kush se je djegum populli nuk beso juve qe bet shqiprin bordello ju Pra ju kur ishin pushtet korrupsoin mashtrimet dhe vjedhjet ju e sollen kur erdhet ne pushtet ne 92, Pra vra vjedh dhe mashtro korrupsoin mashtrimet ju bete

Giorno fa
Dear Ajsel
Dear Ajsel

Amaaaaaa 😡😡😡😡😡😡😡

Giorno fa
Dear Ajsel
Dear Ajsel

Me pelq Qe ju i nxirrni te gjithe te shofim cfare mostrash jetojn.po ja ai denisi e futen ime doli nga burgu e shetit neper Elb sikur ska ndodh asgje 😡😡😡😡

Giorno fa
Dear Ajsel
Dear Ajsel

Ooo zoottttttt 😡😡😡😡😡😡 pa fjaleeee 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

Giorno fa
MULLAH OMAR
MULLAH OMAR

Koken ne sater ,,,

Giorno fa
Dea Dyrmishi
Dea Dyrmishi

Emision i vlefshem.atij renit mire ja kane bere nese ka qene shkak per vrashen e athershme.po vrave , do te te vrasin

Giorno fa
edison xhediku
edison xhediku

hahahahahaahah i madh

Giorno fa
Aloys Balliu
Aloys Balliu

Mjer kut i bije ky hall mjer nana mos u merzit se bahet mir 🙏🙏🙏🙏🙏

Giorno fa
Ola Hysaliu
Ola Hysaliu

Xhesi zemra vogel♥♡

Giorno fa
Teuta Mullaademi
Teuta Mullaademi

Të lumtë Alketa!

Giorno fa
Tika taka
Tika taka

Ke fillu e ke degjeneru fare emisjonin mos fto njerz kot..pffff

Giorno fa
Dear Ajsel
Dear Ajsel

O te hengert mortja pler e ndyr ajo mosha fmise tend o plere njeri . Kush i ka ven petagogr kto lloj plehrash .te kisha qen un ne vend te ksajt e kisha kap kte e kisha terheq svarre cope mbeturine 😡😡😡😡😡😡😡

Giorno fa
Fisnik Rashica
Fisnik Rashica

Nuk kam fjale ta pershkruaj injorancen , paaftesine tende si gazetare. Ti nuk vlen ne nje profsion te tille. Mendjemadhe, injoruese dhe aspak mirekuptuese. Ti pret qe edhe klasat e uleta ta bejn ate jeten perfekte sikur klasat e larta. Mos u cudit shume nga pergjigjiet qe ti merr nga ai 28 vjecar, se ti e di si eshte Shqiperia, cfare niveli jetese ka. Si puna e ketij djali ka shume. Nga ku qenke rritur ti moj, ne mes te Zvicres??

Giorno fa
Ferdinand Shqiptari
Ferdinand Shqiptari

MIRELA JE E MRREKULLUESHME NICE LADY .

Giorno fa
Eriseld Brakaj
Eriseld Brakaj

V

Giorno fa
nastradini max
nastradini max

KUJDES: nga kta 2 kacifas qe drejtojne emisionin(A) dhe currrrrrrrrrrr...vrasin me shume kta dy se sa kacifas________________________genova_________________________italy.

Giorno fa
Vaso Vaso
Vaso Vaso

Po kuj ja ndjen kujt per shqipetaret. Ju veq dojni me bo emissione e me ba lek. As kujt sja ndjen

Giorno fa
rrau tau tautau
rrau tau tautau

KARI ne PITH duar..ne cica

Giorno fa
Hasan Hasan
Hasan Hasan

Ti kalmera qe thua te hengert mortja qe sgjen vajze .MOS FOL ASHTU VAJZAT SOT NUK DUHN BURE HALLEXHI.PO GANGSTER ME KONTO BANKARE ME MAKIN TE SHTREJT MODERN ME MUSKUJ ETJERA.

Giorno fa
Ori Pina
Ori Pina

Hahahahahahahaha💐😍❤️

Giorno fa
Suzana Keca
Suzana Keca

Mos e thuaj keshtu ore Luli se kur ishit ju ndritet tere spitalet . Pale ti shtrigu I mutit akoma me I poshter

Giorno fa
Gazi Shahu
Gazi Shahu

Ky esht avokat tamam. Keshtu duhet nje avokat per gocen e ketij moterqiri kur tja kape kush

Giorno fa
Barbara hatia
Barbara hatia

Tn qe u degjova u lehtesova akoma m shum sepse un kam filluar ti haroj gjerat dhe kisha nje frik se mos kisha ndonje semundje Ju falenderoj nga zemra🥰🥰🥰🥰

Giorno fa
Elvis Shima
Elvis Shima

m

Giorno fa
Ori Pina
Ori Pina

Hahaha❤️💐🥰

Giorno fa
Suzana Keca
Suzana Keca

Po te dales perdite ne tv do akuzosh per te gjithe ps Po kur te lene te gjalle ty gomar

Giorno fa
Besa Besa
Besa Besa

O gazetare leshi pse talli me njerez e pleq 85 nuk ju ka hije , apo doni vetem te beni emisione.,leni njerzit rahat ne punen e vet .

Giorno fa
Safet Aslani
Safet Aslani

Vajzat shkojne maren serbe e pradaj jesen shume djeme te pa martuar

Giorno fa
Teo Teo
Teo Teo

A do ket me kriminel se ti o pagliaccio i degjeneruar

Giorno fa
Teo Teo
Teo Teo

Ik o president pler i ndyr o i degjeneruar turp te vi

Giorno fa
Kodi Pagan Shqiptare
Kodi Pagan Shqiptare

Eurostati po manipulon me numer te popullates ne Shqiperi dhe Kosove Kosove Eurostati po jep shifer 1, 8 miljon ndersa vdeshmeri ne vitini 2018 eshte 8992 Shqiperi Eurstati po jep shifer 2,7 miljone ndersa vdeshmeri ne vitin 2018 eshte 21000 Serbi Eurstati po jep shifer 8 miljone ndersa vdeshmeri ne vitin 2018 eshte 80000 Mali Zi Euratati po jep 622,000 banore ndersa vdeshmeri ne vitin 2018 eshte 6000 Nese analizojm shifren e e kosoves nje sHQIPTAR I kSOVE PO JETPJKA 200 VITE nE sHQIPERI 180 VITE hhahh jA EURSTATI SI JA FUTU KOT

Giorno fa
Besmir Byberi
Besmir Byberi

mir ja ben ki mut nanos 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Giorno fa
Alban Merko
Alban Merko

Mos te coj zoti ne ate vend me ata njerz te KORRPTUAR

Giorno fa
naser shabani
naser shabani

Fevzi ne Kosovaret thojna ,,ma gerdite" diqka qe ta shpife me se shumti qe eshte e mundur. Je per keqardhje o Fevzi si po sjellesh e qfar po pyet e qfar po sjellesh me nje kryeminister. Turp pa asnje fije turpi as sjellje normale as edukate turp......ti dhe krejt te tjeret jeni te njejte te pestit per fat te keq turp....

Giorno fa
Elisabeta Voci
Elisabeta Voci

O zot i madh sa turp

Giorno fa
Qamile Gjyli
Qamile Gjyli

Shume gra shqiptare jane ne veshtiresi dhe me keq ato qe jane emigrim dhe jane te detyruar te durojne per te miren e femijve . Dijeni qe dhe femijet do rriten me probleme sado qe nena mundet ti edukoje mire .femijet e perjetojne keq situaten .zoti ju ndihmohte ata qe kane keto veshtiresi

Giorno fa
sopoti78
sopoti78

O fejzi sa I njeanshem je!!!!!! E cmende njerzit!!!!! Po a mbrohet president Meta?????? Floririn!!! Bilioner!!!

Giorno fa
Kodi Pagan Shqiptare
Kodi Pagan Shqiptare

Shqiperi ka ramje Kosova ka ramje Serbia ka rritje te popullates Greqia ka rritje te popullates Mali I zi ka rritje te popullates Maqedoni ka rritje veq pjesa qe eshte me Bulgar

Giorno fa
Pellumb Ndoj
Pellumb Ndoj

Saliu endrrone qe te te njohe babain biologjike partizani i UDB se e sali sali qe nuk te ha mortja

Giorno fa
naser shabani
naser shabani

Po flitni per krimin kurse po i perkrahni kriminelet,ju lutem po qfar ekspert jeni ju si po i jepni vetes te drejt me quajtur veten ashtu ju lutem.Ju jenibsi gjdo njeri i thjesht ju po flitni me raportet e tjerve me fotot e tjerve vetem per qfar po jav merr mendja pa asnje arsyeje ose inspektimi real. Turp turp turp qfar lloj gazetarije ju po beni,po e bestardoni e po e shremboni te verteten bre matrapaza . Ku po i merrni ju te drejtat me hasmue popullin me shpifje e genjeshtra jane te vrare mbi 1000 shqipetar prej shkrimev e shpifjeve tuaja gazetar te mjer ......

Giorno fa
labi xhika
labi xhika

cjan kta analist vari karin lloj lloj bedja lloj lloj kok palami mblidhni neper studio dhe ty fevzi dil me 2 mars ne bulevart se ka sufllaqe gratis se ka hap thesin iliri

Giorno fa
Aloys Balliu
Aloys Balliu

Sa gjyna ishkreti 🙏🙏

Giorno fa
Artin Arti
Artin Arti

ME KETE PROGRAMI E FUNDIT E KE DHJER FARE....QE TE MARTOHESH DUHET TE DASHUROSH...PYT BABAN TAT...E KA DASHURU. MOMEN TATE. APO E KA MW SHKES....SA MIJERA KOPJE JAN NJOHUF NE SHKES DHE JETOJN TE LUMTUR...ME I TUF KALAMOJ....

Giorno fa
Manushaqe Nezha
Manushaqe Nezha

🤣🤣

Giorno fa